Metų CEO 2020

Eastnine Eastnine Eastnine Eastnine Eastnine
{{couple.left.competitor.name}}
Balsuoti Po .
Ačiū!

Nuomonė

ar
{{couple.right.competitor.name}}
Balsuoti Po .
Ačiū!

Nuomonė

Teisininkų komentaras

{{couple.left.competitor.name}}

Balsavo
Nugalėtoją paskelbsime
Balsuoti Po . Po .
Ačiū!
AR

Balsavo
Balsuoti Po .
Ačiū!

Balsavo
Balsuoti Po .
Ačiū!

Metų CEO 2020

Apie konkursą

„Verslo žinios“ dešimtą kartą renka Metų CEO – lyderį, sukūrusį daugiausia vertės darbuotojams, akcininkams bei visuomenei.


Dabar portale vz.lt startuoja balsavimas, po kurio paaiškės, kurį vadovą palankiausiai vertina skaitytojai. Balsavime dalyvauja 16 vadovų.


Tradiciškai „Lietuvos verslo lyderių“ projektas, kurio metu renkamas „Metų CEO“ vykdavo vasaros pradžioje. Šįmet nugalėtojas paaiškės įsibėgėjus rudeniui – spalio 27 d. metinės konferencijos „Verslas 2021“ metu.


Atrankos kriterijai

Metų CEO renkamas keliais etapais. Pirmiausia iš kiekvienais metais „Verslo žinių“ sudaromo didžiausių šalies įmonių tūkstantuko sąrašo atrenkamos bendrovės, kurios 2019 m. baigė pelningai ir kurių vadovas įmonei vadovauja bent 2 metus.

Antrajame etape bendradarbiaujančios organizacijos (Ekonomikos ir inovacijų ministerija, „Nasdaq“, Lietuvos laisvosios rinkos institutas (LLRI), ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, Žinių ekonomikos forumas (ŽEF), „Verslo žinios“, Bendrovių valdysenos institutas Baltijos šalyse (BICG), Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) iš tūkstantuko sąrašo, pagrįsdamos savo nuomonę svariais argumentais, pateikia po 3 kandidatus.
Reitingą, kuriuo siekiama įvertinti stipriausius rezultatus savo sektoriuose rodančias Lietuvos bendroves, „Verslo žinių“ analitikai sudarė pagal 6 skirtingus rodiklius: pelną, pajamas, jų abiejų metinį pokytį, pelningumą ir vidutinį darbo užmokestį.

Trečiajame etape įmonių sąrašas atiduodamas vertinti VŽ redakcijai. Susumavus redakcijos balsus, 16 finalininkų bus paskelbti portale vz.lt, iš jų skaitytojai galės rinkti jiems labiausiai patinkantį vadovą (-ę).


Paraleliai vyks pagrindinės „Metų CEO“ nominacijos rinkimai, kuriuose kandidatus pagal jų nuopelnus akcininkams, darbuotojams, visuomenei vertins redakcija. Aukščiausiai redakcijos komisijos įvertinti 5 vadovai pateks į paskutinį rinkimų etapą. Tuomet atrinktus 5 vadovus kviesime užpildyti atsakingo verslo anketas, kurių tikslas – išsiaiškinti, ar vadovai ir jų įmonės laikosi tvaraus verslo principų.
Tuomet VŽ komisija susirinks paskutinį kartą ir nuspręs, kas šiais metais taps Metų CEO ir kam atiteks Jaunojo metų CEO nominacija.

Spalio 27 d. „Verslas 2021“ konferencijoje bus apdovanoti:

  • „Metų CEO“
  • „Jaunasis Metų CEO“
  • daugiausia portalo vz.lt skaitytojų simpatijų pelnęs vadovas.

Dalyviai

photo
Balsavo
Etapas
Ačiū, kad balsavote!

Taisyklės

Kas keletą dienų balsavimas atsinaujins pašalinus balsavimo poroje mažiau balsų surinkusius vadovus, kol galiausiai liks tik du pretendentai. Balsavimas internete bus stabdomas spalio 27 d., o laimėtojas paskelbtas ir apdovanotas tądien vyksiančioje konferencijoje „Verslas 2021“.


Balsuoti galite tik prisijungę savo VŽ premium vartotojo vardu arba „Facebook“ paskyros vartotoju. Kiekviename etape galite balsuoti už tiek pretendentų, kiek jų pateks į kitą etapą. Pvz.: jeigu šiame etape yra 8 dalyviai, o į kitą etapą patenka keturi – Jūs galite balsuoti ne daugiau kaip už 4 balsavimo dalyvius. Jeigu norite, galite balsuoti už mažiau pretendentų, pavyzdžiui tik už tris.


Prasidėjus kiekvienam naujam etapui, galite balsuoti iš naujo.

Kontaktai

Jei turite klausimų, prašome kreiptis:

Milda Tarcijonaitė, rubrikos „Verslo valdymas“ redaktorė
milda.tarcijonaite@verslozinios.lt
Tel.: +370 5 250 7135