Metų CEO 2022

Eastnine Eastnine Eastnine Eastnine Eastnine
{{couple.left.competitor.name}}
Balsuoti Po .
Ačiū!

Nuomonė

ar
{{couple.right.competitor.name}}
Balsuoti Po .
Ačiū!

Nuomonė

Teisininkų komentaras

{{couple.left.competitor.name}}

Balsavo
Nugalėtoją paskelbsime
Balsuoti Po . Po .
Ačiū!
AR

Balsavo
Balsuoti Po .
Ačiū!

Balsavo
Balsuoti Po .
Ačiū!

Metų CEO 2022

Apie konkursą

„Verslo žinios“ dvyliktą kartą renka Metų CEO – lyderį, sukūrusį daugiausia vertės darbuotojams, akcininkams bei visuomenei.


Dabar portale vz.lt startuoja balsavimas, po kurio paaiškės, kurį vadovą palankiausiai vertina skaitytojai. Balsavime dalyvauja 16 CEO.


Lietuvos verslo lyderių“ projekto, kurio metu renkamas „Metų CEO“, finalas vyks lapkričio 22 d. metinės konferencijos „Verslas 2023“ metu.


Atrankos kriterijai

Metų CEO renkamas keliais etapais. Pirmiausia iš kiekvienais metais „Verslo žinių“ sudaromo didžiausių šalies įmonių tūkstantuko sąrašo atrenkamos bendrovės, kurios 2021 m. baigė pelningai ir kurių vadovas įmonei vadovauja bent 2 metus.

Antrajame etape bendradarbiaujančios organizacijos (Lietuvos pramonininkų konfederacija, Ekonomikos ir inovacijų ministerija, asociacija „Lyderė“, Lietuvos laisvosios rinkos institutas (LLRI), „Infobalt“, asociacija „Unicorns“, „Investuotojų forumas“, ISM) ir „Verslo žinios“ iš TOP 1000 sąrašo, pagrįsdamos savo nuomonę svariais argumentais, pateikia po 3 kandidatus.

Reitingą, kuriuo siekiama įvertinti stipriausius rezultatus savo sektoriuose rodančias Lietuvos bendroves, „Verslo žinių“ analitikai sudarė pagal 6 skirtingus rodiklius: pelną, pajamas, jų abiejų metinį pokytį, pelningumą ir vidutinį darbo užmokestį.

Trečiajame etape įmonių sąrašas atiduodamas vertinti VŽ redakcijai. Susumavus redakcijos balsus, 16 finalininkų skelbiami portale vz.lt, iš jų skaitytojai galės rinkti jiems labiausiai patinkantį vadovą (-ę).


Greta vyks pagrindinės „Metų CEO“ nominacijos rinkimai, kuriuose kandidatus pagal jų nuopelnus akcininkams, darbuotojams, visuomenei vertins redakcija. Aukščiausiai redakcijos komisijos įvertinti 5 vadovai pateks į paskutinį rinkimų etapą. Tuomet atrinktus 5 vadovus kviesime užpildyti atsakingo verslo anketas, kurių tikslas – išsiaiškinti, ar vadovai ir jų įmonės laikosi tvaraus verslo principų.
Tuomet VŽ komisija susirinks paskutinį kartą ir nuspręs, kas šiais metais taps Metų CEO ir kam atiteks Jaunojo metų CEO nominacija.

Lapkričio 22 d. konferencijoje „Verslas 2023“ bus apdovanoti:

  • „Metų CEO“
  • „Jaunasis Metų CEO“
  • Daugiausia portalo vz.lt skaitytojų simpatijų pelnęs vadovas.

Dalyviai

photo
Balsavo
Etapas
Ačiū, kad balsavote!

Taisyklės

Balsavimas atsinaujins pirmadieniais ir ketvirtadieniais, pašalinus pretendentų poroje mažiau balsų surinkusius vadovus, kol galiausiai liks tik du pretendentai. Balsavimas internete bus stabdomas lapkričio 21 d., o laimėtojas paskelbtas ir apdovanotas lapkričio 22 d. vyksiančioje konferencijoje „Verslas 2023“.


Balsuoti galite tik prisijungę savo „VŽ Premium“ vartotojo vardu arba „Facebook“, „Google“, „LinkedIn“ paskyros vartotoju. Kiekviename etape galite balsuoti už tiek pretendentų, kiek jų pateks į kitą etapą. Pvz.: jeigu šiame etape yra 8 dalyviai, o į kitą etapą patenka keturi – Jūs galite balsuoti ne daugiau kaip už 4 dalyvius. Jeigu norite, galite balsuoti už mažiau pretendentų, pavyzdžiui, tik už tris.


Prasidėjus kiekvienam naujam etapui, galite balsuoti iš naujo.

Kontaktai

Jei turite klausimų, prašome kreiptis:

Liucija Zubrutė, „Verslo žinių“ vyr. redaktoriaus pavaduotoja
[email protected]
Tel.: +370 5 250 7130